| davidut11 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare stau cu 2 fete si una e in Germania si una in Romania pe care sa o aleg

Răspuns Câştigător
| yonootz321 a răspuns:

Alegele pe amandoua fiindca oricum nu se pot intalni.

| davidut11 explică (pentru yonootz321):

La asta mam gandt si eu
laughing

5 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Alege-o pe care iti place mai mult si cu care crezi ca poti avea o relatie buna. Si daca vezi ca nu te decizi, nu mai sta cu nici una si fa-ti alta prietena.

| mamasiita a răspuns:

Paia blondawinking laughing

| spidermanule a răspuns:

Pai depinde frate poti sa o alegi pe aia din Romania daca stai in Romania si pe aia din Germania daca stai acolo sau a treia varianta e sa o alegi pe aia care iti place ca nu conteaza de unde e conteaza daca tie iti place

| claudiuetrist a răspuns:

Pai vezi si observa care tine mai mult la tine sau care e mai atrasa de ce-ti place tie.