| yopy a întrebat:

Buna TPU am o intrebare suna cam ciudat dar sa vedem raspunsurile a-ti avut vreodat vreo activitate paranormala an casa sau unde locuiti voi adica lucruri paranormale as vrea sa stiu si eu axperiente de genul ca an alte tari s-au auzit ceva de genul dar sunt curios daca si an Romania se petrec chestii dastea sau daca stiti locuri an Romania care se antampla lucruri stranii astept raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Eu stiam ceva de Bacau. o fata care a murit si acum terorizeaza familia aceea.

1 răspuns:
| gratian a răspuns:

Uita-te pe youtube fenomene paranormale in andreiesti