| Rockass987 a întrebat:

Am o întrebare: voi cum aţi reacţiona dacă cel mai bun prieten al tău ţi-ar "fura" fata pe care o placi? Adică eu am încercat acum vreo două luni să fiu cu o fată,nu mi-a reuşit, şi acum am unele bănuieli că fata respectivă şi amicul meu cel mai bun ar fi aproape de o relaţie. Voi cum aţi reacţiona? Cel mai explicit răspuns fundă!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Nu ţi-a putut fura ceva ce nu ai avut sau ce nu ai, crede-mă ştiu ce zic.
Mai sunt fete care aşteaptă să fie găsite, dă-i pace acelei tipe.

Chiar nu merită.

| Rockass987 explică (pentru Dariusuu):

Oricum,mulţumesc mult! Ai fundă!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca o placi trebuia sa ii spui ei asta.Si poate aveai sanse.Dar asa e clar ca baiatul a fost mai iute(destept). Resemneaza-te.

| Rockass987 explică (pentru darrio2007):

I-am zis! Am fost îndrăgostit de ea la culme. E conştientă de asta. Am chemat-o la o prajitură, i-am zis ce am pe suflet.

| darrio2007 a răspuns (pentru Rockass987):

Si? Nimic?

| Rockass987 explică (pentru darrio2007):

Am fost certat cu ea pe motivul ca o placeam.

| darrio2007 a răspuns (pentru Rockass987):

Nu te merita.Las-o in legea ei.Va veni vremea cand ea te va cauta.

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu-ti poate fura ceea ce nu ai. Fata nu a fost a ta, este o fata libera si se cupleaza cu baiatul de care-i place mai mult.

| slenderica a răspuns:

Pai, daca eu nu imi permit sa imi cumpar un telefon si il cumpara altcineva se pune ca mi l-a furat?

| ZambetDeGheata a răspuns:

El stie ca o placi? Pentru ca daca stie e foarte urat din partea lui

| Rockass987 explică:

Mulţumesc tuturor de păreri, dar l-am ales pe cel care am crezut că e cel mai bun răspuns.

| Rockass987 explică:

Mulţumesc de părere.Cred că ai dreptate.

| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns:

Eu as face asa nu am mai vorbi cu prietenul meu si cu fata la fel imi caut alta fata.

| marikdlnwksn a răspuns:

Lol nu as reactiona adica alegerea lor daca se plac, se plac, asta e cel mai bine ii ignori dar continui sa te distrezi cu prietenul tau big grin...ai sa placi tu alte fete