| Ella98 a întrebat:

Sunt in clasa a VI-a si imi place de un baiat din clasa a VIII-a. NUUUU... vreau sa fiu cu el dar vreau sa stiu doar daca ma palce. Ce sa fac?

p. s.:il cunosc de un an jumate si parintii nostri sunt buni prieteni

multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai daca nu vrei sa fii cu el pentru ce vrei sa mai afli? Daca aveti un/o prieten/a comun/a, pune-l/o sa il intrebe

| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu zic sa iti iei inima in dinti si sa il intrebi daca simte ceva pentru tine.Numai asa vei avea inima impacata. Sper ca te-am ajutat.

| TwEEty_9286 a răspuns:

Incearca sa il cunosti mai bine si incearca sa iti placa si tie ce ii place lui si veti avea hobbyuri comune.