| danutzaelena14 a întrebat:

Am o mare problema... sad Acum 2 zile am avut banchetul, iar un baiat a fost cu muzica, acesta este cu 5 ani mai mare ca mine la varsta ( eu trec in clasa a 9 a si el termina anul acesta liceul). Toata seara s-a uitat la mine, atent si fix, iar cand ma uitam inspre el, acesta isi intorcea imediat privirea. In urmatoarea zi am fost in campanie pentru alegerea primarului... si a venit si el, iar se uita la mine insistent. A inceput sa-mi place de el de vreo saptamana, nu stiu ce sa cred! Oare ii place de mine? Sau vrea sa faca misto de mine, incercand sa ma faca sa ma indragostesc de el?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Mh..nustiu ce sa cred, daca zici tu ca s-a uitat insistent șa tine, si v=ati intalnit de 2 ori, si a facut acelasi lucru "uitandu-se la tine" cred ca i-ai picat simpatică daca e dj informeaza-te despre el, de la alte persoane cere-i id si vb. Bafta

1 răspuns:
| Manfred a răspuns:

Stii diferenta e mult prea mare, cuine stie ce pedofil e... oricum e cam dereglat daca in loc sa se uita la tipa de 19-20 de ani se uita la alea de 15