| anonim_4396 a întrebat:

Hey everyone. De vreo doua săptămâni încoace am întîlnit un băiat super drăguț.

Suntem prieteni foarte buni și prima săptămâna când ne-am întâlnit am petrecut-o împreuna. Am fost la mare și am ieșit de multe ori in oraș împreuna, bă chiar de fiecare data ma conduce pana acasă și ma imbratiseaza și zice sa fiu cuminte. Avem și locul nostru special unde ne întâlnim in fiecare seara. El ma cheamă mereu acolo seara la plimbare. Țin sa menționez el îmi scrie todeauna primul.

Ce credeți ma place sau nu?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e deja evident? laughing

| LeXiBaBy a răspuns (pentru Adry05):

Da e foarte evident? Asta și mi-a zis când ne-am întîlnit.

| Adry05 a răspuns (pentru LeXiBaBy):

Nah vezi

| ℓαυяα a răspuns:

Da. Probabil o sa îți zica sau o sa îți arate asta

| LeXiBaBy a răspuns (pentru ℓαυяα):

Asa cred si eu ca m-a chemat diseară iarăși acolo și a zis ca vrea sa vb ceva important. Pe o tema reala

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca te place si vrea o relatie stabila cu tine.

| Andreeush a răspuns:

Dacă se poartă frumos cu tine cu siguranță te place.

| 90210 a răspuns:

Da