| umbra09 a întrebat:

Buna TPU am o mare problema acum cateva zile un baiat s-a luat de fratele meu m-am dus sa vorbesc cu el si a sarit sa ma loveasca mam aparat de 2a ori dupa i-am dat cu cheia ce am tinut-o in pumn una in cap dupa am incercat sa plec da a venit maicasa m-a luat de mana ma tinea de vorba ca tacsu sa ma ia prin spate m-a luat prin spate de gat si m-a lovit cu pumni si picioarele a venit zmurdu l-a luat pe baiat si la internat 6-7 zile cu el in spital dupa acea a mers si la medicu legist e n-am fost nici internat nici in spital am zis ca vreau sa depun plangere la toti 3 masa tacsu si copilu bou ala de politist o scris numa de tataso si nici nu a aratat foaia mamei sa vada cea scris azi m-am dus la politie si mi-a zis ca risc dosar penal... daca nu ne inmpacam si aia vor bani sa isi retraga plangerea ce e de facut sa nu primesc dosar penal funda

2 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Cel mai bine mergi cu parintii la un avocat.Sau cauta un site de avocatura si explica-le situatia ca sa poata sa iti dea ei un sfat.

| umbra09 explică (pentru Melcul):

Sti un site de avocatura online?