| Florryi a întrebat:

Buna tpu.Am o mare problema cu fratele meu vitreg.Ma numesc Flory am 20 de ani am un frate mai mic de 16 ani Andrei care e gay.Mama a fost casatorita cu mai multi barbati iar acum e casatorita cu Mihai care are un baiat de 21 de ani Dan si o fata de 18 ani Mihaela.Am un frate vitreg Alex de 20 de ani de la ultima casatorie a mamei mele(sotul ei a murit) iar Alex a ramas la noi.E cam complicat.Alex a incercat odata sa ma violeze stiind ca eu sunt impreuna cu Dan(fratele meu vitreg)parintii nostri au accepat pentru ca noi eram impreuna dinainte ca ei sa se casatoreasca.Problema e ca nu stiu ce sa fac cu Alex sad ma sacaie mereu.M-am cam saturat de el.Nu vreau sa le spun parintilor mei pentru ca ar putea iesi urat. Funda; d

2 răspunsuri:
| Traficdeacadele a răspuns:

Ce face Gossip Girl din oameni.:-J

| doinitza94 a răspuns:

Viata ta e subiect de telenovela, sincer!

Eu l-as ameninta pe Alex ca ii spun parintilor, iar daca nu inceteaza ma voi adresa la politie.
I-as spune si lui Dan, sa ia niste masuri cu Alex...
Mult succes :*