| Cinestie a întrebat:

Am o mare problema... De vreo saptamana nu-mi merge Facebook-ul. Am tot incercat sa resetez memoria temporala a calculatorului, l-am restartat, etc. Apoi m-am gandit ca poate are ceva Internet Explorer-ul asa ca mi-am instalat si Google Chrome si Mozilla Firefox, dar tot nu merge! Sunt disperata, va rog, ajutooooor!

Răspuns Câştigător
| fancullo a răspuns:

Mie mi se antimpla la fel sad nu mai stiu ce sa mai fac, imi vine sa plang si innebunesc, va rog frumos ajutati-ne si pe noi...please.sunt disperata. sad sad sad