| rapgirl123 a întrebat:

Am o mare problema. Mie imi place d eun baiat d la mine din clasa. Totul e ok numai ca el are prietena si a aflat de la una pe care nu o suport (habar n-am de unde) i-a spus ca il plac. L-am avut ca frate la facebook, el m-a scos, inainte ne intelegeam super ok, acum nu mai vorbim deloc crying. Am inteles ca i-a cam picat fata cand a auzit. Cand ies la tabla el si un coleg isi fac semne crezand ca nu ma prind. Incerc sa ma bag in seama cu el si nimic. Am de gand sa il intreb care-i faza diseara pe mess si nu stiu ce reactie va avea. V rog ajutati-ma! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ribanutza35 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata...si sa lamuriti lucrurile.asa ar fi cel mai bine. daca l-ai face sa inteleaga cu siguranta ar intelege, dar daca crezi ca esti mai timida e ok sa vorbiti si pe mess...Bafta!