anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

am o mare problema, sunt cu o fata de 2 saptamani, asta fiind a 3-a, ne-am vazut zilnic, eu am fost dupa ea in fiecare zi si am asteptat-o sa iasa de la scoala si de Dragobete i-am luat o inima. Ea are 16 ani, ii face in mai si e la un liceu de prestigiu si e foarte desteapta, se enerveaza usor si in seara asta am vorbit la telefon si eu aveam de mers pana undeva si ea nu ma prea credea. I-am zis ca ii spun orice detaliu si ea ma tot enerva ca nu ma credea. Ea invata foarte mult, aproape tot timpul, eu am incercat sa o inteleg tot timpul. Eu cred ca ma iubeste si ea si din greseala i-am adresat o injuratura pentru ca aveam nervi si nu m-am putut controla.Eu am 17 ani si am tot incercat sa-i dau dovezi ca ma duc sa fac chestia aia si dupa ce i-am zis fraza n-am realizat pe moment. Dupa m-a sunat fratele meu si mi-a zis ca nu mai trebuie sa merg dupa pachet si ea acuma nu imi mai raspunde la mesaje si mi-a zis ca nici un baiat nu i-a mai zis asa ceva, mai ales iubit de al ei. Stiu ca tine mult la mine, oare ce sa fac maine sa o astept dupa scoala, ce sa fac? Sa i fac un cadou? Tin enorm la ea si chiar nu stiu ce sa fac crying(( Oare o sa ma ierte? Eu sunt genul care injura si m-am schimbat de cand sunt cu ea si nu mai fumez de cand sunt cu ea si efectiv nu stiu ce sa fac crying(

1 răspuns:
| fantim a răspuns:

Cumparai o puta ca tu nu ai