| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica/mare problema
Azi colegii si fostii colegi de clasa ne-am strans sa mergem sa o vizitam pe fosta diriginta..eu fiind acum in 9MIE
L-am sunat pe diriginte si a zis sa mergem doar daca ne lasa profesorul cu care aveam ora. unde mai aveam si test initial.
Eu le-am zis celor care sunt in clasa cu mine dintre ei ce a zis dirigintele der nu m-au ascultat..si au mers si bineinteles ca am mers si eu..si acum tot... a cazut pe mine...
a zis profesorul de geografie ca va propune un punct la puratre in consiliu la toti 9 cati am mers.
Oare ce as putea face sa incerc sa repar chestia asta..am fost sa ne cerem scuze la profesorul de geografie sa ne cerem scuze dar nu a acceptat.

Răspuns Câştigător
| gorigoscop a răspuns:

Si tu acuma...zii sa va puna absenta si gatastraight face nu e motiv asta de scaderea notei la purtara, daca vindei niste droguri mai ziceam laughing acu serios, nu te ai prezentat la ora, absenta nimic mai mult

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

De asta te ofilesti tu? Pentru un punct? Stai fato cuminte, nu iti taia venele, nu merita laughing Ce dracu ma, nu e nimic grav, sta linistitakiss

| 5yr0Kk a răspuns (pentru Liviu):

Du-te si da-ti pace.laughing sunt baiat waaaa

| Liviu a răspuns (pentru 5yr0Kk):

Bine atunci reformulez" Stai baietele cuminte " laughing e bine? iti dau si o berelaughing e bine?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca spanac, si nu puteati sa va duceti in vizita dupa ore? trebuia fix in timpul orei si cand mai aveati si test?

| drogh a răspuns:

Si tu ai partea ta de vina. Cand stii ca ai testare initiala si esti in timpul scolii, cum te mai poti gandi sa-ti vizitezi fostul diriginte? Puteai sa faci asta dupa terminarea orelor sau atunci cand erai liber. Acum ori accepti un punct scazut la purtare, ori incerci sa-i demonstrezi profesorului tau ca nu se va mai repeta si ca vei fi un elev model de cate ori vei avea geografia.