| elena15_2531 a întrebat:

Buna TPU.am o. mica mare problema big grin azi-noapte l-am visat pe satana thinking parte ciudata e ca si cea mai buna prietena a mea a avut acelasi vis. exact cum l`am avut si eu. ce putem face? inseamna ceva?:-s
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cred ca v-ati uitat amandoua la acelasi film de groaza.Tot ce puteti face e sa nu va mai uitati la astfel de filme seara.

pa, pa.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Detalii.Cum arata, inaltime, culoarea ochilor, aspect fizic.Aspect moral stim cu totiihee hee

| JustMe a răspuns:

E doar un vis, nu iti fa griji. Si eu l'am visat pe dzeu(nu vrei sa stii detaliioh go on) si am avut o data acelasi vis cu o prietena si nu a insemnat nimichappy

| onlymeme a răspuns:

Stai linistitaoh go on
sunt doar viselaughing...nu cred in vreo semnificatie a lor.straight face
ce, nu are omul voie sa ma viseze si lucruri ciudate?
deci relaxeaza-te...
by3happy

Răspuns utilizator avertizat
| niknip a răspuns:

Mergeti degraba la biserica si va spovediti (spuneti pacatele) si impartasiti(cu vin si paine sfintite, Trupul si Sangele lui Iisus) la preot.Nu e deloc de bine, parerea mea.
Nu mai amanati nici o zi, si rugati-va la Dumnezeu, e important sa purtati cruciulite la gat in permanenta.
Sper sa nu mai aveti atsfel de vise!

| AnonimAwesome a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca daca este anti christ, vei avea incontinuare vise cu satana tot ce poti face e sa stii ca e o iluzie si inseamna ca l-ai tradat pe Hristos pentru Satana sau e pur si simplu o Fictiune fara logica Funda?

| SexyFoxxx a răspuns:

Pai ai putea incepe sa nu mai crezi ca orice vis idiot poate neaparat sa insemne cevastraight face

Ce mai poti face? Ia-te cu o mana de par si cu una de fund, si sari! Vezi ce frumos elaughing

| HellCommander a răspuns:

Gandeste-te ca altii se chinuie prin incantatii si mult sange sa il cheme happy
Ori esti noroacoasa ori e doar un vis stupid laughing