| Ella_9296 a întrebat:

Am o mica mare problema laughing deciii,de curand am avut primul meu sarut.a fost dragut,timid, dar special love struck.Acum,dupa 2 zile nu stiu..ma simt aiurea cand prietenul meu vrea sa ma sarute,pentru ca eu sunt foarte stangace, si am impresia ca nu ma descruc deloc...este normal sa il atingi cu nasul cand il saruti,nu?laughing (stiu ca e o intrebare cam tampita) si o alta problema... daca va incerca french kiss?:-ss la asta chiar cred ca o voi da in bara.E tot asa,gen: totul vine de la sine?! La french e greu, exista anumite reguli sau chestii de genul? Multumesc frumos pentru raspunsuri~!

1 răspuns:
| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Faza cu nasul..nu-i bine de loc.Incat despre french e ca si un joc doar ca cu limba.Reguli:1.Nu va dati cap in cap.
2.Nu va loviti cu nasul.
3.Nu va spalati dinti cu limba.
4.Si ultima regula ar fi :sa nu va muscati de limba, ca este cam jenant pentru cel care a facut astabig grin happy.