| HyeMin a întrebat:

Am o mica problema.Anul trecut in vacanta de vara de la bunici am cunoscut un baiat tare dragut de care m-am indragostit, dar cum vacanta era pe sfarsite nu am putut fi prea mult impreuna. Dupa ce am plecat, nu am mai stat prea mult impreuna in ciuda distantei dintre noi. Vara asta cand m-am intors, el a inceput sa imi arate ca inca ma mai iubeste si ca ar vrea sa fim din nou impreuna, doar ca, a aparut si alt baiat in viata mea de care am aflat de curand ca imi place(si el pe mine). Doar ca acel baiat e cel mai bun prieten al fostului meu iubit. Acum imi plac amandoi si ei se cearta pentru mine, din pacate sunt nevoita sa aleg pe unul dintre ei, dar nu stiu cum sa o fac fara sa ranesc pe nimeni (totusi am vorbit cu amandoi si imi sunt prieteni buni), dar nu ma asteptam sa ma indrogostesc de amandoi si acum nu stiu ce sa fac! Ma puteti ajuta sa ma decid in privinta lor? DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Urssuletz a răspuns:

Op avem o problema laughing) alege pe cine plaki mai mult, Cu care ai mai multe in comun, care-i mai dragut.

2 răspunsuri:
| Urssuletz a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa alegi cu fuletul si mintea. Baiatul de la bunici poti fi doar luna asta si august atata iar cu celalat poti fii ori cand deoarece este langa tine o relatie la distanta nu tine deloc. funda?

| HyeMin explică:

Tin sa mentionez ca amandoi baietii sunt de la bunici happy