| aany0 a întrebat:

Am o mica problema eu am inceput primvara cu gripa dupa ce gripa imi era pe trecute mi-a venit menstruatia, dar la menstruatie mi-a venit niste :cheaguri" de sange. m-am speriat si nu stiu ce sa fac, oare sa fie ceva rau?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este vorba despre o răceală sau chisturi ovariene.
Mergi la medicul ginecolog pentru un consult specializat; răcelile și chisturile netratate pot genera dereglări menstruale!
Baftă!

4 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Stai ma linistita oh go on... e normal...

| Sonjaaa a răspuns:

Se mai intampla. nu trebuie sa te sperii. am patit si eu si m-am speriat rau happy dar nu-i nimic.

| aany0 explică (pentru Sonjaaa):

Multumesc pentru raspuns! happy

| BebelushaMarina a răspuns:

Asta` e de la raceala`...Nu trebuie` sa iti fie fricahappy