| MyK1FoR2yOu3BB a întrebat:

Am o mica problema. La scoala toti imi spun fitoasa scorpia si tot asa mai departe. Eu nu sunt asa. Uni prieteni imi spun sa nu ma consum ca nu am de ce. Dar eu nu pot pentru ca nu rezist. Ce as putea sa le spun sa spun sa se simta jenant. Funda

Răspuns Câştigător
| adee25 a răspuns:

Off lumea e rea, si noi de abia acum o descoperim. Sfatul meu pentru tine este sa-i lasi sa spuna ce vor, pentru ca tu oricum stii ca nu esti asa.Si inca un sfat:desteptul cedeaza, asa ca fii tu desteapta si lasa-i sa spuna ce vor! Multumeste-i lui Dumnezeu ca inca ai prieteni adevarati, care-ti spun sa nu te consumi. Daca nu erau ei, ce te faceai?

1 răspuns:
| alyely a răspuns:

Nu ii baga in seama.Sunt sigura ca cei mai mici decat tine iti spun asa.Si mie imi spun asa unii, chiar daca nu sunt asa.Sa spuna ce vor!