| anonim_4396 a întrebat:

Am o nedumerire. Inca din clasa a 5-a (acum intru in a 7-a) am senzatia ca un coleg dintr-o clasa mai mare ma place. Si am auzit ca le zicea la colegii mei ca is buna si asa. Si vine des la noi in clasa si se distrează cu colegii mei. Pe alte fete le ia la misto dar pe mine ma lasa in pace si chiar imi ia apărarea. Avand in vedere cazul Babenco, sper sa nu mi se întâmple si mie laughing)))))))))) da stiu suna stupid dar cand cineva mai mare te place te cam pune pe gânduri... Si unii colegii mi-au dat palme la fund si isi bat joc de mine in gluma (probabil inca mai folosesc metodele de generala)... deci, trebuie sa ma îngrijorez? :-s

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi si tu ce fel de tip e. Daca te vezi odata cu el si faci un schimb de replici, iti dai seama daca merita sau nu.Intr-adevar,aparent nu pare un tip prea rafinat(reiese din complimentul sau), insa merita sa-l cunosti sa te lamuresti. Si stai calma, daca te vezi cu el la un suc nu se intampla nimic...nu te violeaza nimenea FUNDA?

| doreal a răspuns:

Stai linistita ca pe clasa a 7-a nu o sa mai ai vreme pentru asa ceva. O sa ai de invatat ca-i destul de greu. laughing

| Wwwonderlanddd a răspuns (pentru doreal):

Sa nu mai ai vreme pentru?

| doreal a răspuns (pentru Wwwonderlanddd):

Pentru baieti.

| Kenya a răspuns:

La varsta asta traiti drame?
Iti sugerez sa lasi iubirea si placutul ca nu e de varsta ta.
Ii lasi sa iti dea palme la fund? Ai putin respect de sine?

| Wwwonderlanddd a răspuns (pentru Kenya):

Crezi ca eu ii las sa dea palme la fund? -_- crezi ca ei ma si intreaba? -_- *facepalm*

| Wwwonderlanddd a răspuns (pentru Kenya):

Deci tu o spui de parca ei mi-ar si cere permisiunea daaaaaamn

| DenisaKarolina a răspuns:

Hmm pai ar fi cazul sa il ignori, si eu merg pe clasa a 7-a si nu as vrea o relatie in interiorul scolii, am una dar e la distanta deci e destul de ok(6 luni). Nu te mai gandi la asta, degeaba zice ca esti buna. Putea sa zica ''Wow! Ce zambet frumos are!'' Sau ''Ce ochi frumosi!'' sau inima.Dar nu ca e buna, putea sa zica ca esti frumoasa nu neparat buna.

| IMPLICAT a răspuns:

Iti dau palme la fund? Asa usoara esti?

Ingrijorarea e putin spus, dar eu tot cred ca tie iti place.

La cat mai multi, succes!

| Wwwonderlanddd a răspuns (pentru IMPLICAT):

Te rog, nu judeca dupa aparente. mie nu-mi plac acel tip de barbati sau bajeti de bajeti, cocalari si alte sinonime care tot ce stiu sa faca e sa dea la buci si sa fluiere pitipoacele de pe strada laughing))aaa stai am uitat sa precizez ca i-am zis dirigentei toate astea? da, am uitat si ai facut o confuzie. doar pentru ca sunt frumoasa nu inseamna ca sunt ultima tarfa de pe centura..acum doar nu m-ai imbraca eu cu roba la scoala doar pentru ca ei sunt dobitoci :-s
p.s.: am printre cele mai mari medii din clasa, chiar asa usoara nu m-as credewinking

| IMPLICAT a răspuns (pentru Wwwonderlanddd):

Atunci scuza`ma, dar ai grija ce prieten ai de gand sa iti faci.