| Allessia12 a întrebat:

Am o nelamurire...de 2 seri la rand visez un barbat care tot pune mama pe mine, pe picioarele mele.Chiar aseara ma tot lua in barte si eu am strigat dupa mama si a venit m-a luat de acolo si am plecat.Treaba e ca nu ii pot vedea fata barbatului.
P. S.:E un barbat care are o burta marelaughing.
Vreau un raspuns logic si daca aveti chef de glume mai bine nu raspundetiwinking.
Astept raspunsuri:*.

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Inseamna ca va aparea un baiat important in viata ta.

2 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Stiam ca toate visele au cate o semnificatie. Dar nu cred in totalitate in asta. Cauta pe net la semnificatia viselor. Desi pe de o parte mai bine nu bagi in seama. Dupaia te baga in sperieti laughing
Sau daca esti credincioasa te poti duce la un preot la biserica si ii spui ce visezi si il rogi sa iti citeasca ceva. Sper ca te.am putut ajuta.

| britney4kevin a răspuns:

Asta se intampla in subconstientul tau. poate ca te mai si gandesti tu la asta inainte sa adormi :*