| abcd12345677 a întrebat:

aseara mama m-a spus ca merg in somn.sa nu radetidar mi-a zis ca m-am ridicat din pat m-am pus pe "ciuci" si cand m-a intrebat ce fac m-am pus in "4 labe" si am inceput sa merg prin camera api cand a strigat la mine sa ma intorc am venit in pat si tot ziceam: cum se zici, cum se zice a da pe cont propriu.laughing. Un sfat va rog... Astept cat mai multe raspunsuri! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| titisan70 a răspuns:

Nasol momentul, te transformi in omul lup.