| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Am o pag de 1.040 like si vreau sa-i schimb numepe am dat la edi pag la actualizeaza info. si la Nume: imi da un like am dat click pe el si imi zice asta

You can only change the name of a Page with fewer than 200 likes. If your Page qualifies, follow these steps to change its name:

From the top of your Page, click Edit Page

Select Update Info

Change the text in the Name field and save your edits

Asta inseamna ca as putea schimba numele paginii. chiar daca are mai mult de 200 like-s dar cum sa fac?

funda

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Nu poti...E destul de clar specificat in prima fraza.

| Elial a răspuns:

NU poţi schimba numele paginii dacă ai peste 200 de like-uri.
Off, engleza asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate schimba numele.

S-a luat masura asta deoarece lumea facea o pagina cu o celebritate (de ex Will Smith, Messi sau Rihanna) iar dupa ce strangeau un numar mare de like-uri schimbau numele paginii.