| al3xuck a întrebat:

Am o pagina de facebook cu 650 like`s si as vrea sa-i schimb numele si nu-mi a voie!
Imi scrie : This editing option is only available if fewer than 200 people like your page. More information can be found here.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| YoshiFan a răspuns:

O sa iti traduc "This editing option is only available if fewer than 200 people like your page" si vei intelege: "Aceasta optiune de editare este disponibila numai daca mai putin de 200 de oameni apreciaza pagina ta" (au dat like). Tu ai 650 Like-uri si Facebook iti cere MAI PUTIN de 200 Like-uri sa poti schimba numele! Funda?