| SilvSilvana a întrebat:

Nu merge sa imi schimb numele unei pagini de-a mea. Imi arata asta : This editing option is only available if fewer than 200 people like your page. Ce pot sa fac ca sa mearga?
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Nu poţi schimba numele paginii deoarece are mai mult de 200 de fani(cel puţin 200 de like-uri).
Numai bine!

| summerparadise a răspuns:

Mai roaga niste prieteni sa iti dea like la pagina pana faci peste 200 succes:*

| misterioaѕa a răspuns (pentru summerparadise):

Abţine-te!
Dacă nu ştii engleză, ai face mai bine să nu mai dai sfaturi.