| DeeaM2104 a întrebat:

Am o poveste pe wattpad si vreau sa devina populara. Inca scriu la ea, dar e publicata. Cum pot sa fac sa am cititori?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta, imi dai mesaj pe wattpad, eu sunt Glirriss, vorbim acolo, daca vrei desigur. Am cateva sfaturi.

3 răspunsuri:
| Cristina12457 a răspuns:

Inseamna ca povestea ta nu este reusita si de aceea nu ai cititori. Incearca sa schimbi putin inceputul zic eu, deoarece de la inceput daca ti se pare interesant citesti in continuare, daca nu, nu. Sau schimba titlul, poate e aiurea sau neinteresant si nimeni nu e curios.

| DeeaM2104 explică (pentru Cristina12457):

Povestea nu are nimic, problema este ca o persoana, care vrea sa o citeasca nu o poate gasi la search section pentru ca nu are destule votul (nu este cunoscuta).