| TheJokkerYou a întrebat:

Am o prietena buna, ma intelegeam foarte bine cu ea. Si acum ma inteleg bine cu ea, numai ca tot timpul ne certam. Ne provocam in fiecare zi, eu, ma supar prea repede. Cand ii ceva, ma cheama, sau cand ii vorba de proiecte, ne nimerim amandoua la un proiect. De 2 ori s-a nimerit prietena cu mine la proiect. Doar noi suntem singurele care s-a nimerit de 2 ori. Voi ce credeti? Eu nu mai stiu ce sa cred. Credeti ca profita de mine? Ori, intr-adevar tine la mine. Cand vorbesc de alta prietena, ii geloasa si nu mai vorbeste cu mine. Spuneti-mi va rog parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Poate ca fata tine la tine si tu nu ai observat! Apoi la nici o fata nu-i place sa ii vorbesti despre alta, iar asta e valabil si la baieti - nu le place ca fetele sa le povesteasca de altcineva! Sunt putini cei care accepta comparatii, cu toate ca astea ar ajuta la imbunatatirea si dezvoltarea unor relatii, dar oamenii sunt cei care au de pierdut si materialul cel mai super de lucru: sunt rai, dar ii iubesc mult fiindca, fara ei, viata noastra ar fi aiurea! De ce nu va dati o sansa? Mult noroc!