| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra! Exista un baiat pe care il plac muult, mai inainte eram convinsa ca ma place si el, dar acum nu sunt precisa. vreau doar sa stiu ce credeti voi, cind merg la plimbare pe teren, este si el, imi zimbeste, imi vorbeste cite putin, o anina pe prietena mea si se uita tot la mine, eu cred ca vrea doar sa ma faca geloasa, azi chiar m-a luat in brate, adica aceasta s-a intimplat de mai multe ori, dar mai de demult!
Ce credeti voi? Va rog pareri sincere

Răspuns Câştigător
| ROCKERforever14 a răspuns:

E mort dupa tine cum sa mai zis vrea sa te faca geloasa spune-i ca il placi si cind te ia in brte nu sta si zimbi actioneaza zii ce bine ma simt ma simt in siguranta cind faci asta si altele cum ar fi doar cu tine ma simt bine sau ce bine arati

1 răspuns:
| pettrutz a răspuns:

Cel mai probabil vrea sa te faca geloasa.(poate i-ai dat vreun motiv).in fine.la inceputul unei relatii exista si astfel de situatii, nu cred ca e ceva iesit din comun!winking bafta!