| Deea4opera a întrebat:

Am o problema.Am 14 ani, vreau sa ies afara dar nu am cu cine. Din cartierul meu am o singura prietena care nu prea vrea sa vina cu mine la plimbare, ar cu ceilalti prieteni ma intalnesc doar la scoala, e pot sa fac ca sa mai ies si eu din casa? Si nu as vrea sa ma plimb singura! plictisitor straight face. Vreau sa ma distrez si eu putin! happy Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, ai putea sa-ti faci niste prieteni pe la scoala care stii ca mai ies prin oras, sau pe oriunde. Ai putea sa te intalnesti cu persoana respectiva, chiar daca va trebui sa mergi ceva drum ca sa te intalnesti cu ea. Stii cum se zice, plimbarea face picioru' frumos.
O zi buna!