| ReasonForL0vex3 a întrebat:

Deci vreau sa ies afara puppy dog eyes. Dar nu am cu cine! Adica o prietena nu-mi raspunde la telefon, alta are musafiri si n-o lasa, alta e la alta prietena de a iei si pe mine nu mai ma baga in seama, alta prietena este plecata la bunici etc. Mai este o gasca de baieti si fete, ma rog, cu cativa baieti de acolo sunt prietena, dar ceilalti sunt foarte enervanti si mistocari, plus ca eu sunt cam timida si nu am ce sa vorbesc cu ei. Deci nu vreau sa ies cu ei, plus ca de obicei ei merg la fotbal. Si nu vreau sa ies singura afara ca ma intalnesc numai cu prosti, plus ca stau la sat si nu prea am unde sa ma duc. So, nu am ce face! In casa m-am plictisit, simt ca mor aici. As vrea sa fac ceva afara. Ce pot face? Dati-mi idei va rog! Funda.

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Daca iesi singur/a afara nu ai ce face. Noi nu te putem ajuta cu nimic, doar nu poti iesi cu cei de aici. Gaseste-ti o ocupatie temporara pe placul tau.

Bafta!

| SaZicem a răspuns:

Gaseste'ti ceva distractiv de facut in casa. ex joacate un joc deseneaza vezi un film de gen comedie. altceva. daca ai bicicleta foloseste'o dai o tura. prin satuletz.