| lizy12iul a întrebat:

Funda! am si eu o problema nu imi mai citeste calculatorul cardul de telefon alaltaieri il citea dar acum nu stiu ce are in telefon merge cardul dar nu inteleg de ce nu imi citeste e din cauza calculatorului? ce as putea sa fac ca sa imi mearga? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| lizy12iul explică:

Ma conectez prin calculator are cititor de carduri calculatorul fiindca imi mergea inainte il foloseam dar am si cablu de date si nu e vorba de card ca daca il bag la altcineva in calculator il citeste dar nu mil mai citeste mie si nu stiu ce are

| RzC_2505 a răspuns:

Prin ce te conectezi? cablu de date sau card reader? incearca sa reinstalezi card readerul sau sa schimbi eventual portul usb.