| SweetCristina a întrebat:

De unde pot sa imi descarc bluetooht? Am cautat pe google si l-am descarcat si nu ma lasa sa-l insalez nu stiu de ce...sau sa imi spuneti cum sa fac prin cablu de date am incercat dar nu stiu ce are ca nu mi-a apraut?

Răspuns Câştigător
| XpLoD_6585 a răspuns:

Cum sa descarci bluetooth?straight face Tu stii ce rol are bluetooth-ul la un telefon? Tu cauti un kit de instalare al programului Bluetooth prin care sa te poti conecta la telefon pentru transfer fisiere? Daca asta cauti, degeaba cauti, ai nevoie de un dispozitiv USB pe care il conectezi la calculator si cu aplicatia Bluetooth activata pe telefon, prin gromaul Bluetooth de la calculator iti vei gasi telefonul. Daca vrei altceva, sa descarci bluetooth pe telefon, never mind. Ai cablu de date? Foloseste-l pentru transfer de fisiere intre telefon si calculator, e mai bun decat Bluetooth-ul.

| SweetCristina explică (pentru XpLoD_6585):

Da am am incercat dar nu stiu ce are la calculator tot asa mi s-a intamplat dar peste catva timp mi-a aparut dintr-o data iar pe laptop am lasat tot asa timp si nu mi-a aparut apropo telefonul me este Samsung si este cu tascreen.Sti tu cum se face? Dau Funda!

| XpLoD_6585 a răspuns (pentru SweetCristina):

Da-mi add pe mess xplod_alex iti explic acolo.