| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma deranjeza:am gambele prea groasecrying Ce as putea face sa le am mai subitiri? Dau fundita pentru raspuns folositor.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlexissAntes a răspuns:

Mergi mult pe jos, fa miscare cat de mult poti..si genoflexiunile te pot ajuta. incearca sa faci cat mai multa miscare cu picioarele, sa alergi, sa patinezi, sa mergi cu bicicleta, cu rolele, etc. asta te va ajuta mult sa iti tonifici tot corpul dar mai ales picioarele. si prietena mea a avut problema asta happy incearca sa te tii o luna doua macar. sper ca te-am ajutat, succes :*

1 răspuns:
| Laariss a răspuns:

Poti sa porti tocuri inalte cu platforme sa para mai subtiri