| PfloO a întrebat:

Oare e vreo problema daca mi-am pus modemul pe decodorul de tv dolce?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

E o problema pentru decodor deoarece nu se mai aeriseste bine si se poate supraincalzi.Asta numai in cazul in care modemul acopera partea de sus a decodorului in totalitate sau in mare parte.

| PfloO explică (pentru nutepriveste21):

Mersi modemul meu e destul de mic il pusesem pe mijloc intre aerisiri dar m-am hotarat dupa ce am intrebat si parinti si i-am schimbat loculwinking

2 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Da, daca face scurtcircuit iti poate lua foc casa!