| Bubuu_9667 a întrebat:

Bunacrying TPU am o problema cu mama am aproape 14 ani 1, 70 68kg trebuie sa va spun astahappy deci sa continui ea crede ca nu am prieteni, crede ca sunt inchisa in mine., spune ca vb pe ascuns la tel[ i adv vb cu pr.meu nu trebuie sa-i spun ei pentru.ca ea comunista si asa e nu aree rost sa comentati] chiar in seara asta stateam in bucatarie ma uitam pe geam dupa perdea pentru. ca aveam un par de vai de el, si spune ea vezi tu calule esti un copil problema o sa devii mare si no sa ai prieteni o sa fi inchisa in tine

acum va spun cum sunt eu

am prieteni nu exagerat de multi sunt mica am terminat a 7, afr nu prea ies pentru.ca la mine in clasa sunt doar tiganci am 2 pr. cu care mai ies cand pot si ele la tel. vb pe ascuns cand sunt cu ea pentru.ca nu ma lasa sa vb cu baietirolling on the floordmne
dati-mi un sfat ap nu fumez sunt cuminte dar la scoala suunt libera vb cum vreau tare clar :X

dati-mi un sfat nu mai rezist la atatea jigniri [grasa vaca calcrying dmne un copil de 14 ani sa sufere atat]

niste sfaturi va rog funda restul vot:X

bye:**[:X]

1 răspuns:
| Clara20 a răspuns:

daca te face vaca etc...asta inseamna ca nu te vrea nu vrea sa stai langa ea! arata-i ca nu esti grasa, vaca si tot ce spune ea. vorbeste co o ruda cu care te intelegi