| LoveYou2013 a întrebat:

Am o problema cu mama, m-a prins la 2 noaptea cu calculatorul deschis si i-am spus ca nu stiam ca e deschis, iar ea a spus ca o sa faca un fel de investigatie in acest gen si ca nu ma crede. Va rog spuneti-mi ce sa-i zic si ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Gumiix a răspuns:

Buna. happy

Daca ai vorbit ceva urat cu cineva pe care mama ta nu prea il place ai putea sterge conversatia si pe el din lista de mess/facebook etc.
Daca ai accesat ceva site-uri nepotrivite pentru varsta ta, stergele din istoric. (Tii apasat cateva secunde pe ''back'' si iti apare istoricul, apoi selectezi ce vrei sa stergi).
Spune-i ca te jucai ceva. Daca nu te crede arata-i un joc de genul Angry Birds sau Bubble Trouble.
Asigura-te ca stingi mereu pc-ul ca sa nu se mai intample. laughing Si daca totusi se intampla, spune-i ca te uitat la un film online si ai adormit intre timp.
La mine functioneaza mereu. laughing big grin
Sper ca te-am ajutat. love struck

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

A spus asta ca sa te sperie. Eventual ii poti spune ca ai uitat sa-l inchizi sau ca a repornit singur:d...sau ca s-a blocat.