| Alexa123457 a întrebat:

Am o problema cu prietenul meu, mai exact, marimea penisului(cam mica). Ce sfaturi imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu este in stare sa-ti ofere placere si satisfactii sexuale nici prin folosirea in paralel cu penisul si a celorlalte organe avute la dispozitie cum ar fi degetele, buzele si limba atunci probabil ca cea mai buna si corecta hotarare o poate reprezenta despartirea.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta un penis mai mare daca doar asta conteaza pentru tine intr-o relatie. Esti penibilă.

| LoveSleep a răspuns:

Cântărește opțiunile. Dacă talerul pe care e penisul lui înclină balanța,(paradoxal, nu?) desparte-te de el.
Dacă nu o face, desparte-te de el. Pentru că dacă ți-ai pus întrebarea asta, de fapt, dacă ai făcut atât de mult efort încât să-ți faci cont aici doar să întrebi asta, la un moment dat o să conteze și clar relația nu are viitor. Și s-ar putea, ca la momentul ăla, tipul să simtă ceva mai mult pentru tine. Nu fi o târfă, desparte-te de el acum. Nimeni nu te condamnă, e dreptul tău să-ți alegi pu la preferată.

| Doub a răspuns:

Resemnează-te

| mentholinks a răspuns:

Cat e de mica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca nu exista prelungitor pentru asa ceva, mare pacat.