| Andra102 a întrebat:

Am o problema destul de grava. Ma multumesc cu foarte putin in viata, cum as putea sa nu mai fac asata?

9 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Trebuie sa stai intai sa analizezi daca iti este bine cu ceea ce te-ai ales sau daca stii si esti constienta ca puteai si si meritai mai mult.

| gelu1970 a răspuns:

Autocontrol.

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNume1245 a răspuns:

Si unde-i problema?

| Prezidentul a răspuns:

Cu foarte putin, in ce sens?

| jhonny999 a răspuns:

Este un bun inceput daca ai ajuns sa tragi concluzia caci te multumesti cu putin.
Urmatoarele intrebari la care ar trebui sa te gandesti este de ce;
Nu ai incredere in tine
Consideri caci alti pot mai mult, si tu nu.
Totul in viata depinde de deciziile pe care le luam constant, si cit de mult luptam pentru a le realiza.
Ca un prim pas urmareste materialul.
http://www.succesdublu.ro/3-pasi-sa-ti-dezvolti-increderea-in-tine/

| byabubu a răspuns:

Si eu sunt la fel, nu cred ca e o problema.

| andreeaskumpic a răspuns:

Acesta nu este un defect, in unele moente poate fi chiar un avantaj! Nu te stresa

| Roki_2754 a răspuns:

Unde- i problema GRAVA? laughing