| xcristYx a întrebat:

Salut Cum as putea devenii mai inalt in inaltime?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Fiecare are ritmul lui de crestere insa ajuta foarte mult inotul si baschetulwinking. Succes!

PS: Ai facut plonasm: nu e corect sa spui ''devin mai inalt in inaltime''. Spui ori '' sa cresc in inaltime'' sau '' sa devin mai inalt'' happy.

2 răspunsuri:
| Ironicnαme a răspuns:

Bună, xcristYx.
Trebuie să practici un sport. Eu îţi recomand basket şi handball, mi se pare 2 sporturi similare şi bune. Vei creşte în înălţime şi vei slăbi, dacă ai nevoie. Alege tu unul dintre ele, şi vei fi mândru de rezultat.
Bye.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Fa sport, aleargga, fa tractiuni la bara, sari coardawinking intinde-te de fiecare data cand faci sport, fa exercitiiwinking