| Piticooot a întrebat:

Am o problema destul de grava vreau ajutor sad Ma`m indragostit de un baiat de la mine din liceu si straight face este un pic cam timid doar un pic... ia`m spus ca il plac dar sad mi-a dat un emoticon de genu >":"" si straight face nu stiu ce sa-i mai zic ...Cand il vad parca inimaa imi creste in minesad si el se uita asa la mine mereu straight face nu stiu ce sa mai fac il plac enorm il ador sad va rog sa imi dati sfaturi ajutor:'(! Fundalove struck

5 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai acel emocations nu e rau in probema ta asa ca:daca aveti un prietenm comun iesiti intr-o zi in oras filtreaza cu el sa vada ca il placi enorm dar sa nu fii nnnebuna dupa el doar asa un pic aculta si tu melodii care ii plac si lui.Razi atunci cand zice o gluma dar nu tare sa creada ca esti dusa de acasa

Funda!

| RalucaGeorgiana5 a răspuns:

Eu ziq ca daca si el te place, si vrea o relatie cu tine, o sa-ti zica. Deci nu trebuie decat sa astepti si sa vezi cum merg lukrurile. Ai facut bine ca i-ai zis ce simti, dar pregateste-te si pentru un raspuns negativ, pentru ca poate nu-i placi. Ai grija, ca daca te indragostesti prea tare, dupa tu vei fii cea care v-a suferi. Mult noroq! :*

| Piticooot explică (pentru RalucaGeorgiana5):

M`am indragostit dejaa ft mult ssii asearaa am aflat ca are prcrying am plans si inca mai plangcrying am pus prea mult sufletcrying offff

| alexutza11 a răspuns:

Vb cu el intreaba-l daca vreti sa fiti impreuna. va merge stiu iti da sfaturi una de a5-a dar totus eu stiu multe despre dragoste.

| Jigsaw a răspuns (pentru alexutza11):

Vai,tu,sexperta.