| SexyBunny a întrebat:

Am o problema. Eu am 12 ani si m-am lovit la san cu o minge de volei. m-am lovit putin mai tare si inca si acum ma doare putin. Ce se poate intampla?

4 răspunsuri:
| chip6angelic a răspuns:

Cosnsulta un medic ...nu cred dar poat s-ar putea s apara complicatii...si poate sa faci cancer la san dar nu cred ca poti saas de vreme sa faci cancer da se agraveaza in timp!

| Tasya05 a răspuns:

Buna. Si eu m-am lovit ieri de doua ori ( odata m-a lovit sora mea din greseala cu mana si odata am intrat in genunchiul lui mama.) Dar la mine m-a durut decat vreo 5 secunde atunci apoi nu am mai simtit nimic. Pe tine te doare incontinu? Oricum nu te ingrijora pentru ca si eu si cred ca fiecare fata se mai loveste cateodata la san. Deci nu te ingrijoara, dar daca nu trece durere ar fi mai bine sa mergi la medic!

| anavic a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu mama ta sa-i spui ce s-a intamplat si sa mergeti la un consult medical.

| roxxiroxanna a răspuns:

Scump`o. si eu am tot 12. si m`am lovit d multe ori. nu e un motiv sa te ingrijorezi. Eu m`am lovit mult mai rau ca tine. crede`ma. si nu mi s-a intamplat nimic. dat totusi daca tot te doare, spune-i mamei tale, si mergi la medic!