| Criss_2552 a întrebat:

Am o problema... Imi place de un coleg, dar lui ii place de o prietena de'a mea care este in cealalta clasa, insa ea nici nu se uita el. El stie ca eu il plac, si da semne de simpatie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexMusiq a răspuns:

Buna.Pai.daca ii place de tipa aia si ea nu il place.ar trebui sa se lase pagubas. apoi tu nu sta degeaba.zambeste-i,da-i mai multe semne, incearca sa ii intrii pe sub piele.stii tu.chestie de a fetelor sa faci un baiat sa te placa.dar nu il invita tu afara.chestii d-astea doar da-i de inteles ca ai fii de acord cu asta.asteapta doar sa faca el pasul, normal asa ar fii.depinde si ce fel de persoana e.Iti urez succes.Fii tu insati!