| sjajsnbz a întrebat:

Buna TPU am o problema in dragoste, in clasa a 2-a am avut un jurnal in care scria de ce baiat imi place, iar toate lumea a vazut inclusiv baiatul de care imi place, ela a plecat din scoala in care sunt din clasa a 5-a pe la mijlocul anului, acum sunt a 7-a el este posibil sa se mute mult mai departe si mie teama,am aflat ca are Facebook si i-am scris "buna" seen "ce faci" seen "nu ma cunosti" peste o ora si ceva "cine esti?" dimineata urmatoare vad mesajul "fosta ta colega" seen "de ce ma ignori, nu cred ca sunt o straina" seen "poate asa te gandesri sa imi scrii si asa fac la fel " am pus i un smiley face! Cand era in clasa cu mine mi-a mai zambit dar nu a vb cu mine(a mai vb dar nu mereu, rar) ce credeti? Ma place? Ce sa fac daca da seen mereu? Ce sa ii mai scriu credeti ca daca i-as scrie asta ar fi bine"nu asa te las in pace pana nu imi spui de ce ma ignori"? Va rog spuneti-miii! Sunt disperata il iubesc si nu vreau sa il pierd chiar daca nu este in scoala cu mine

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca te placea, ar fi profitat cu entuziasm de ocazia pe care i-ai oferit-o.
In clasa a 5-a pe mine nu ma interesau deloc fetele. Si nici pe majoritatea absoluta a colegilor mei baieti. Ma deranja sa imi dea o fata atentie. Nici vorba de o relatie.

| Plato a răspuns:

Ce ne spui tu e intr-adevar o problema foarte serioasa, trebuie sa stii ca te compatimim si suntem alaturi de tine sa treci peste aceasta drama. Mi se pare tragic, sincer. Tu realizezi ca daca nu-ti iese cu relatia asta pe clasa a 7a viata ta s-a terminat? Deja esti batrana, fata, gaseste-ti un barbat adevarat si fii la casa ta. Grabeste-te ca imediat iti faci buletin si tu inca nu te-ai înecat! Deja e serioasa treaba.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Nu te place. Se vede, daca te placea iti dadea mai multa atentie.