| Alien2 a întrebat:

Am o problema legata de prietenele mele.Stiu ca pare ceva nesemnificativ dar vreau pareri.NU stiu cu ce prietena sa ma asez in banca la scoala.Nu pot alege...Cu o prietena ma simt extrem de bine,am cunoscut-o anul trecut, iar cealalta o cunosc de la 3 ani. Amindoua tin la mine foarte mult.Nu vreau sa se supere niciuna! Daca aleg pe prima se supara a 2 daca aleg a 2 se supara prima.Ce sa fac? Parere? Si spuneti-mi cum sa ii spun acelei prietene ca ma asez cu cealalta? Multumesc foarte mult)

Răspuns Câştigător
| IMPLICAT a răspuns:

Prietenii mai vechi sunt prieteni mai buni.

6 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Nu sta cu niciuna. Alege pe cineva care te va ajuta, daca stii ce zic rolling on the floor Si asa vei face pace big grin

| MidnightR a răspuns:

E simplu...Nu stai cu niciuna.Alege pe cineva care nu cunosti si stai cu el in banca si gata.Asa poate te mai alegi cu inca un prieten/a.
Daca te intreaba, le spui pur si simplu ca n-ai vrut sa fii fortata sa faci o alegere.

| Alien2 explică (pentru MidnightR):

Daca nu stau cu niciuna le voi pierdde pe amindoua

| MidnightR a răspuns (pentru Alien2):

Atunci spune-le sa stea ele doua in aceeasi banca si tu stai in spatele sau in fata lor.

| Alien2 explică (pentru MidnightR):

Ele nu se inteleg deloc

| MidnightR a răspuns (pentru Alien2):

Atunci stii ce? Da-o dracu de banca.
Ce hal de prietene sunt alea ma daca te lasa din simplul fapt ca nu te stai cu ele in banca? 10 anisori cumva?