| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare. De cateva luni ma rad pe picioare. Pana acum nu a fost nevoie ptc il aveam blond, dar a inceput sa se inegreasca. Am folosit pana acum niste lame de care lua mama, si nu am cumparat niciodata singura. Acum am nevoie urgent si nu mai am nici macar o lama. Imi este rusina sa ma duc sa imi cumpar si nu stiu exact unde sa ma duc...am mega image si kaufland in apropiere, la care sa ma duc. Mi-ar spune vreo vanzatoare ceva?

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

N-ai de ce sa-ti fie rusine.
Poti merge in ambele magazine. Personal, as inclina spre kaufland. Nu-s fan mega.

2 răspunsuri:
| Kuws6 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine pentru ca e ceva normal, iar parul se indeseste si se inchide culoare din cauza lamelor. Renunta sa mai folosesti asa ceva! Sunt metode mai bune si mai eficiente!

| CorinaB a răspuns:

De ce sa iti fie rusine? Nimeni nu te va intreba absolut nimic. Este un produs de igiena, absolut firesc de folosit. Iti garantez ca si vanzatoarele isi indeparteaza parul nedorit. Esti om. Cu corp de om. Care face activitati de om si caruia ii functioneaza organismul ca oricarui alt om. Intelegi unde bat? Fugi si cumpara-ti linistita aparatul ala de ras!