| anonim_4396 a întrebat:

M-am ras pe picioare acum cateva zile, pentu prima ora, pana acum il aveam blond, dar a inceput sa se inegreasca, si eu fac dans, deci mai port si pantaloni trei-sferturi. Asa ca m-am gandit sa ma rad. Mama mi-a spus ca nu e cazul, dar eu ma simteam rusinata. Acum nu stiu ce sa fac ca sa nu creasca atat de des, si sa se vada urat, adica sa se indeseasca si sa se intareasca firul, adica sa nu se observe atat de tare cand incepe sa creasca. Ce parere aveti de crema depilatoare sau benzi cu cera? Care e mai eficienta?

Răspuns Câştigător
| Elennna18 a răspuns:

Iti sugerez sa folosesti ceara sau acele benzi daca nu are cine sa te ajute si stai linistita nu se va intarii firul acum, se intareste in timp daca vei continua sa te razi.

| anonim_4396 explică (pentru Elennna18):

Multumesc pentru sfat

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca te-ai epilat prima data, esti nevoita sa continui.
Eu folosesc crema.Nu ma chinui cu benzi.

| Divy a răspuns:

Mai bine nu te rădeai, acuma tot la cosit iarba laughing