| twetylici a întrebat:

am o problema mare...imi place de prietenul celei mai bune prietene si am senzatia ca si lui ii place de mine... vreau sftauri!

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cel mai bun sfat este de a te pune in locul prietenei tale.Si adaug:sa nu faci niciodata ceea ce nu ti-ar placea sa ti se faca tie.Fii sigura ca nicio fericire nu poate fi de durata, construita fiind pe nefericirea altcuiva.Numai ganduri bune iti doresc!

1 răspuns:
| andrasabrina a răspuns:

Sincer cred ca e o problema dar singurul sfat care tear ajuta este acela sa astepti sa se desparta sau sa il intrebi daca mai tine la prietena ta.Insa daca vrei sa iti pastrezi prietena asteapta sa se desparta