| MaryStyles a întrebat:

Am o problema micuta... Acus incepe scoala si mi-e frica ca daca colegii mei vor afla ca sunt Directionera nu ma vor mai baga in seama, mai ales baiatul pe care il plac :\
Ce sa fac? Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| IrinelRaducan a răspuns:

Daca ai muzica lor in telefon.si ai un card muta toata muzica in card si lasa-l acasa.nu fredona cantecele lor.Defapt nu fa nimic ce contine 1D[One Direction]
on the phone

| MaryStyles explică (pentru IrinelRaducan):

Le am pe toate pe card happy

| IrinelRaducan a răspuns (pentru MaryStyles):

Lasa-l acasawinking

4 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Si ce? laughing
De unde sa afle ca esti? Oricum peste cativa ani nici nu o sa mai vrei sa auzi de 1 D.Iti garantez.

| Cretinu a răspuns:

Nu conteaza ce vor zice noii colegi, si baiatul de care iti place, daca si lui ii place de tine v-a accepta usor happy