| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna straight face v-am mai povestit ca weekendul trecut am vb mult cu baiatul pe care il plac pe mess happy. De luni nici nu ma mai baga in seama la scoala sad desi toti colegii spun despre mine si el adica ca ne placem doar ca nu recunoastem. Nu stiu ce sa mai cred, tot ce am vb in weekend el a uitat totul, nu mai vrea sa vb cu mine, nu si nu prea ma mai baga in seama la scoala. Maine o sa intre pe mess si daca iar o sa se bage in seama cu mine si o sa vrea sa vb ce sa ii zic? adica pe mess putem vb dar cand suntem la scoala nici nu ma baga in seama sad Ms anticipat pentru sfaturi love struck va iubesc

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce trebuie să vorbești cu el pe mess și nu în față când vă întâlniți la școală?
Un dialog amical.
Pa, pa.

| Aleeeeeeee explică:

@ dragonfly nu sh daca e asa timit, e genu` de baiat care umbla dupa fete straight face dar saptamana asta s-a mai cumintit happy. Luni am vb putin cu el a venit pe hol ( la scoala ) si m-a luat in bratee love struck nu am vb asa mult cu el dar de marti nu mai vorbeste cu mine straight face.

| DragonFLoW a răspuns:

Este doar timid, poate n-ar trebui sa fii dezamagita de faptul ca nu vb cu tine la scoala, incearca sa-l faci sa se simta in siguranta cu tine si nu-l presa prea mult, iar pe mess vb cum vorbeai cu el inainte de a fi tacut fata de tine la scoala, si nu scoate in evidenta faptul ca e tacut la scoala, nu-i aminti. Spune-i asta cand o sa fii singura cu el pe strada sau oriunde alt undeva.