| pinkqueen98 a întrebat:

Buna TPUwinking! Am o problema:-s Joi seara am avut prima zi de >menstruatie:"[nu a fost prima oara]am 13 ani...De obicei menstruatia mea tine 3 zilehappy. Intrebarea mea estetongueot sa merg duminica la strand?straight facesau daca nu Luni?[Dau funda si votkiss]Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Ded a răspuns:

Cel mai ok si probabil luni :*

2 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai vezi daca mai curge si duminica dimineata,sau sambata seara.
Daca nu va curge mergi,daca inca curge putin nu,pentru ca te va tine mai mult,inca... vreo doua zile.
Oricum,se opreste in apa,stiu asta pentru ca am fost o data in ultima zii de menstr, si s.a oprit in apa si a continuat searabig grin
Si...e ff bine de tine, ai menstruatie 3 zile, eu am 8 zilesadsadsad

| Rebe97 a răspuns:

Poi daca ti se termina menstruatia pana atunci poti sa te uci