| Rebbecca a întrebat:

Am o problema si as vrea sa-mi dati un sfat. Am un iubit si suntem impreuna de 2 saptamani, si el vrea sa ma sarute, dar eu sunt cam timida si rusinoasa si-l resping de fiecare data. Ce-ar trebui sa fac sa nu mai fiu asa de timida? Si sa-l las sau nu sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| DaKar a răspuns:

Relaxeaza-te si gandeste pozitiv inchide doar ochi si tot vine de la sine. Sa va tine big grin

5 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

E iubitul tau, normal ca trebuie sa il lasi sa te sarute...ar trebui sa discuti chiar cu el despre asta.
Poti sa ii spui ca iti e teama, si vezi ce se intampla dupa...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e cazul sa ai un iubit, inseamna ca esti prea mica pentru asa ceva daca ai probleme din astea

| Dariusuu a răspuns:

Primul sărut e mai stângaci aşa că nu dispera, dă-i un impuls să te sărute.

Nu ezita.

| Fantastic7 a răspuns:

Tragic

| Love79 a răspuns:

E iubitul tau, la un momendat trebuie sa-l saturi. Asa eram si eu: timida, tacita... Relaxeaza-te si gandesti pozitiv, o sa vezi ca o sa for totul bine. Bafta! happy