| anonimaanonimus a întrebat:

happy Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Am 13 ani. Colegele mele la fel. Ele au sanii chiar daca unele poarta push up
. Eu nu am. Sunt singura din clasa care nu are. Ma dor daca ma apas pe ele si ele incep incet sa creasca. Colegii rad de mine. Dar rad si eu sa le arat ca nu imi pasa. Va rog ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa fac sa imi creasca macar umpic mai mult ca sa nu mai rada de mine. Va rog frumos! MULTUMESC! happy

3 răspunsuri:
| ionutalex13 a răspuns:

Trebuie sa folosesti tinctura de marar de la plafar

| Sashavalentine a răspuns:

Probabil esti mai putin dezvoltata. Nu iti fa griji :3. Esti inca mica, o sa mai cresti.

| BeccaBoo a răspuns:

Nu te grăbi pentru astfel de lucruri doar pentru că unii fac mişto de tine. Toate la timpul lor!